Новости

  На 3,8 мільйони годинників закупить влада Києва


  Апарат Київської міськдержадміністрації домовився про закупівлю 7 302 годинників з ТОВ “Перший годинниковий український завод “Київська Русь”. На це буде витрачено 3,789 млн гривень.

  Таким чином, вартість одного годинника становить близько 519 гривень, а призначені вони для нагородження громадян Київським міським головою, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на KV.

  У договорі зазначено, що перша партія в 1000 годинників (по 500 чоловічих і жіночих) повинна бути поставлена ТОВ “Київська Русь” протягом 30 календарних днів з дня підписання. Решта годинників компанія-переможець повинна поставити протягом 120 календарних днів.

  Як зазначено в тендерній документації, на задню кришку годинника має бути нанесене гравірування “Від Київського міського голови”, а циферблат буде прикрашений гербом Києва.

  У годиннику повинен бути використаний швейцарський кварцовий механізм з рубіновими каменями – RONDA. Корпус годинника повинен бути з латуні, покритої позолотою, а задня кришка – зі сталі. Годинник повинен бути вологостійкими (5 АТМ), а ремінець виготовлений зі шкіри. Діаметр корпусу чоловічих годинників – 41 мм, а жіночих – 32 мм.

  Нагадаймо, Ролекс, Картьє, Бреге, Патек Філіп, Уліс Нарден, Вашерон Константин – годинникові швейцарські бренди вартістю від кількох десятків до кількох сотень тисяч доларів. Деякі моделі годинників у депутатів Вінницької ради ідентифікувати не вдалося. За ціновою політикою фірми, вони коштують, як престижний позашляховик, велика квартира чи заміський котедж.

  Нагадаємо також, народного депутата України Сергія Мартиняка, який є членом депутатської групи “Воля народу” і був обраний до Ради по виборчому округу у Волинській області, помітили на черговому засіданні у Верховній Раді в дорогому годиннику марки Patek Philippe.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/19/na-3-8-miljony-godynnykiv-zakupyt-vlada-kyyeva/”

Топовые новости