Новости

  Вся країна на вухах! Навіть поліцейські були ш0ковані! “Були відр*зані руки і ноги”. Злочин, в який важко повірити…

  У понеділок, 13 січня, в селі Городець Рівненської області у дворі одного з будинків знайшли вбитою 87-річну господиню, від тіла були відрізані руки і ноги, поруч лежали сокира і ніж, а в будинку перебував 86-річний чоловік жертви.


  Злочин вразив жорстокістю навіть досвідчених правоохоронців, повідомили в Головному управлінні Нацполіціі на Рівненщині.  Загрузка…


  У відомстві додали, що чоловік убитої не зміг пояснити, що сталося, і тільки сказав, що займався господарством.


  “Поліцейські встановили, що він завдав сокирою множинні удари по тілу дружини і надалі відсік верхні і нижні кінцівки”, – відзначили в Нацполіціі.  Також копи з’ясували, що жінка втратила зір і була обмежена в пересуванні. За нею доглядав чоловік, який теж погано бачить. Сусіди позитивно охарактеризували подружжя.


  Можливий зловмисник затриманий. Стан здоров’я чоловіка погіршився, тому його помістили в спецпалату і приставили охорону.


  Раніше повідомлялося, що в Світлодарську районі Кіровоградської області розстріляли чоловіка і жінку. Загиблому 36 років, а загиблый – 40. ЗМІ писали, що людей убили у дворі біля приватного будинку.


  Джерело статті: “http://www.divannaya-sotnya.com/vsya-kraїna-na-vuxax-navit-policejski-buli-sh0kovani-buli-vidrzani-ruki-i-nogi-zlochin-v-yakij-vazhko-poviriti/”