Новости

  "Ситуація набагато серйозніша": клуб УПЛ йде на карантин через коронавірус

  13 футболістів львівських "Карпат" здали позитивний тест на наявність коронавірусу, сім з яких є представниками першої команди.

  Об этом сообщает FIB

  "На жаль, ситуація у Львові набагато серйозніша. Перша партія тестів вже виявила 13 випадків інфікування, 7 з них – гравці першої команди. Цифри не остаточні, попереду друга партія. "Карпати" точно йдуть на карантин. Сезон, можливо, буде догравати молодіжний склад. Якщо там всі здорові", – написав журналіст телеканалів "Футбол 1/2/3" Ігор Бурбас у себе в Twitter.

  В "Карпатах" виявлено масове зараження коронавірусом

  В "Карпатах" виявлено масове зараження коронавірусом

  Zik.ua

  На жаль, ситуация у Львові набагато серйозніша. Перша партія тестів вже виявило 13 віпадків інфікування, 7 з них Гравці Першої командіровку. Цифри неостаточні, Попереду друга партія. Карпати точно йдут на карантин. Сезон, можливо, дограватіме молодіжний склад. Если там усі здорові.

  — Igor Burbas (@iburbas) June 2, 2020

  Нагадаємо, що після 23 турів "Карпати" посідають останнє місце в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги, відстаючи від передостаннього "Олімпіка" на п’ять очок, але маючи гру в запасі.

  Як повідомляв OBOZREVATEL, домашній поєдинок львівської команди проти "Маріуполя" в 24-му турі УПЛ був перенесений через спалах коронавірусу в "Карпатах".

  Дізнайся першим результати "коронавірусного" сезону УПЛ у нас в Telegram!

  Читайте всі новини по темі "Прем’єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/situatsiya-nabagato-serjoznishe-klub-upl-jde-na-karantin-cherez-koronavirus.htm”