Новости

  Як захистити себе від коронавірусу під час перельоту: прості правила

  Експерти розповіли, як подорожувати під час пандемії коронавірусу, щоб не підхопити інфекцію в аеропорту або під час авіаперельоту.

  Об этом сообщает Преступная Россия  За словами фахівців, перш за все необхідно убезпечити себе по дорозі в аеропорт, попереджає .


  “Найкращий варіант – нехай вас відвезе той, з ким ви живете. Але якщо вам доведеться скористатися іншим транспортом, сядьте позаду і попросіть водія відкрити вікна або включити кондиціонер в режимі без рециркуляції, тобто забору повітря зовні”, – порадив Девідсон Хеймер, доктор медичних наук, фахівець з інфекційних захворювань.


  Також він зазначив, що в аеропорту та інших громадських місцях туристам потрібно постаратися уникати зайвого контакту з поверхнями – з сенсорними екранами, квитковими автоматами, турнікетами, поручнями та кнопками ліфтів. Якщо ж ви доторкнулися до них, потрібно відразу ж обробити руки антисептиком.

  Крім того, Хеймер порадив на борту літака дізнатися у стюардеси про можливість зайняти місце без сусідів або біля вікна.

  “У проході існує велика ймовірність руху повітря, адже по ньому ходять бортпровідники й пасажири”, – сказав фахівець.

  Інший опитаний експерт, доктор медичних наук Роберт Алмер, у свою чергу, порекомендував пасажирам обробити своє сидіння антисептиком, оскільки вірус здатний жити на його поверхні від двох годин до дев’яти днів. Для цього підійдуть антибактеріальні серветки. А також носити маски: за словами експерта, вони все ж знижують ризик поширення вірусу.

  Крім цього, експерт порекомендував відмовитися від вживання їжі на борту літака.

  “Так ви можете не тільки зняти маску і вдихнути частинки вірусу, що містяться в повітрі, – вірус потрапить на вашу їжу. З цієї причини деякі авіакомпанії скоротили або призупинили подачу харчування”,– сказав він.

  Джерело:  Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/yak-zahystyty-sebe-vid-koronavirusu-pid-chas-perelotu-prosti-pravyla.html”

Топовые новости