Новости

  Операція "переляк НАТО": ракетну виставу Путіна підняли на сміх

  Сумнозвісна "смертельна зброя" осоромила російського президента
  Президент РФ Володимир Путін віддав наказ направити на територію анексованого Криму військову техніку, "потужність" якої повеселила і українців, і самих росіян.

  Муляж замість ракет?

  Нещодавно в мережі з’явився ролик, в якому військовий розповідає про "переваги нової техніки".

  "З минулого року усі зенітно-ракетні частини, які знаходяться на території Криму, переведені на зенітно-ракетну систему С-400 "Тріумф", яку з трехсоткою по суті не треба порівнювати. По суті, це зовсім інші зенітно-ракетні системи. Дальність ураження відповідна", — коментує він.

  Але, як виявилося, всі зразки техніки – надувні. Це можна помітити, якщо краще придивитися: представлене "озброєння" в прямому сенсі слова хитається від вітру, повідомляє Politeka.

  Реакція користувачів

  У мережі вже потішаються над російською "військовою міццю", відзначаючи, що противника в разі удару, налякає гучний свист:

  "Це глибоко законспірована стратегія по обману потенційного противника. Все зроблено з гуми окрім солдатів. Якщо ворог завдасть удар, то буде стояти потужний свист", Операція” Шок і трепет", " Тремти, НАТО!", "Розгортати” установки "варто було б або за відсутності вітру, або щільніше надувати, а то гойдаються, як ганчірка на вітрі", — іронізують в коментарях.

  Дивіться: російські навчання в анексованому Криму

  Як повідомляв портал "Знай.ua", підрозділу українських військовослужбовців у зоні проведення ООС на Донбасі вдалося розгромити позицію терористів "Л/ДНР". Розвідники помітили транспорт і розгортання окупантами двох мінометних розрахунків, і оперативно знешкодили їх. Бійці застосували один із найбільш дієвих методів у військовій стратегії.  Джерело статті: “https://znaj.ua/world/operaciya-perelyak-nato-raketnu-vystavu-putina-pidnyaly-na-smih”