Новости

  Порошенко відмовився давати свідчення – ДБР

  последние новости в Украине останні новини в Україні


  П’ятий президент України Петро Порошенко відмовився від надання свідчень Державному бюро розслідувань (ДБР). Також він проігнорував вручення повістки на допит 7 липня.

  Об этом сообщает Редакция news

  Порошенко відмовився давати свідчення в ДБР і повістку не взяв. Про це 1 липня повідомляють "Українські новини" з посиланням на коментар начальника відділу ДБР Вадима Приймачка.

  "Він прийшов на допит, але, по суті, відмовився від свідчень", — сказав він.

  За словами Приймачка, також Порошенку було повідомлено про наступний допит 7 липня та намагались вручити повістку, але п’ятий президент також відмовився її отримувати. Крім того, Порошенко повідомили про клопотання про продовження досудового розслідування в справі, в рамках якого він викликався на допит.

  Раніше Петро Порошенко під Печерським судом зізнався у власних "злочинах" на посаді президента. Також повідомлялось, що Офіс генпрокурора опублікував відео, на якому голова відомства Ірина Венедіктова пояснює, чому в тексті постанови підозри народному депутату Петру Порошенку і в дорученні вказані різні статті Кримінального кодексу України.  Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/poroshenko-vidmovivsya-davati-svidchennya-dbr”