Новости

  У Києві щоденно перекриватимуть рух транспорту: графік і карта

  Названий графік
  У Деснянському районі Києва з 12 червня, щодня, з 8:00 до 20:00 будуть частково перекривати проспект Маяковського.

  Цю інформацію повідомили в групі "Київавтодор" у Facebook.

  Мова йде про ділянку від вул. Данькевича до вул. Милославської. Проспект перекриватимуть у зв’язку з виконанням ремонтних робіт асфальтобетонного покриття.

  Рух транспорту буде частково обмежено. Водіїв просять поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

  Як повідомляв раніше портал "Знай.Ua", у центрі Києва на Михайлівській площі заборонили несанкціоновану паркування автомобілів і транзитний проїзд транспорту. Цю інформацію повідомили в п’ятницю, 7 червня, в Центрі організації дорожнього руху в Києві.

  У повідомленні говориться, що співробітники провели ряд заходів по забезпеченню функціонування пішохідної зони.

  "Розроблена і впроваджена оновлена схема організації дорожнього руху, що передбачає обмеження за допомогою дорожніх знаків, шлагбаумів і бетонних загороджень руху транспорту по вулиці Трьохсвятительській та Михайлівській площі", — пояснили в Центрі, додавши мапу змін.

  Також портал повідомляв про те, що з 11 по 15 червня, щодня з 08:00 до 17:00 на вул. Уссурійській в Києві (біля парку "Нивки") буде обмежено рух транспорту. Цю інформацію повідомили у КК "Київавтодор".

  У повідомленні говориться, що обмеження руху пов’язано з ремонтом асфальтобетонного покриття. Комунальна корпорація просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт.

  Крім того, нагадаємо, що в Києві, на перетині проспекту Перемоги та вулиці Данила Щербаківського, обмежать рух транспорту на нижній частині проспекту Перемоги. Це станеться у зв’язку з реконструкцією транспортного вузла. Цю інформацію повідомила прес-служба КК "Київавтодор".

  "З 08:00 до 23:00 9 червня рух буде частково обмежено. З 23:00 9 червня до 6:00 10 червня рух буде закрито", — йдеться в повідомленні.

  Корпорація "Київавтодор" просить автомобілістів з розумінням поставитися до труднощів трафіку, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт і вибирати альтернативні маршрути руху.  Джерело статті: “https://znaj.ua/capital/u-kyyevi-shodenno-perekryvatymut-ruh-transportu-grafik-i-karta”