Новости

  Героїню АТО з дітьми виселяють з квартири через шахраїв: подробиці скандалу


  На Дніпропетровщині ветерана АТО Людмилу Калініну разом із дітьми виселяють із квартири. Поки жінка 4 роки була на передовій, майно в неї відсудили і у квартири з’явилися нові власники.

  Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 5 Канал.

  У цій квартирі доброволець батальйону “Донбас-Україна” Людмила Калініна разом із двома дітьми жила до війни. Воювати вона пішла на початку бойових дій на сході і служила майже 4 роки. Коли місяць тому повернулася додому, виявилося, що жити їй ніде. На квартиру претендує інший власник.

  Квартиру жінка отримала у спадщину майже 10 років тому від літнього чоловіка, якого доглядала до смерті. Про існування заповіту на іншу особу дізналася лише згодом випадково.

  “Це дуже схоже на шахрайську схему, бо нема логічного пояснення, чому раніше незнайомій особі давався цей заповіт… Дуже можливий варіант, що дідусь був введений у оману, дали йому кілька паперів підписати, як того вимагає процедура, і не пояснювали, що насправді він підписує”, – пояснює Володимир Шпак, адвокат Людмили.

  З обома заповітами у суді розбиралися більше 4 останніх років. Людмила переконана – опоненти, що здійснюють приватну юридичну практику в Тернівці, скористалися її тривалою відсутністю. Павлоградський міський суд ухвалив рішення не на її користь. Нові власники на зустріч із журналістами не погодилися.

  Щоб захистити себе і дітей, Людмила звернулася до поліції.

  Бойові побратими Людмили зібралися, щоб захистити матір двох дітей, і провели мітинг протесту під офісом кривдників.

  Адвокати Людмили Калініної оскаржуватимуть рішення суду першої інстанції в апеляційному суді.  Нагадаймо, 18 березня у власній квартирі в Миколаєві вчинив самогубство 29-річний льотчик-герой АТО Владислав Волошин.

  Нагадаємо також, днями українофоб “напав” на героя АТО та пригрозив страшною смертю.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/12/geroyinyu-ato-z-ditmy-vyselyayut-z-kvartyry-cherez-shahrayiv-podrobytsi-skandalu/”