Новости

  Справа Майдану: ДБР подало до суду на експрацівника «Беркуту». Він обіймає посаду в главку Нацполіції Дніпропетровської області  Державне бюро розслідувань направило до суду , підпорядкованого ГУ МВС України в Дніпропетровській області. Про це повідомили у пресслужбі ДБР. Колишнього беркутівця обвинувачують у незаконному перешкоджанні проведенню зборів, мітингів службовою особою та наданні завідомо неправдивих показань, а також у вчиненні особливо тяжкого злочину зі штучним створенням доказів обвинувачення (ст. 340, ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України).

  Об этом сообщает РуссианГейт


  «У січні 2014 року колишній міліціонер перешкоджав проведенню зборів і мітингів на вулиці Грушевського в місті Києві. Для штучного створення доказів вчинення громадянином злочину, повʼязаного з активною участю в масових заворушеннях, беркутівець під час допиту як свідок надав завідомо неправдиві свідчення про нібито вчинення потерпілим зазначених протиправних дії, що не відповідало дійсності», — йдеться у матеріалах слідства.  Наразі експрацівник батальйону міліції особливого призначення «Беркут» обіймає посаду в головному управлінні Національної поліції у Дніпропетровській області.

  Окремо у ДБР зазначили, що ще один експравоохоронець, якого обвинувачують за тими ж статтями, перебуває в розшуку.

  • У справах Майдану про підозру повідомили двом колишнім міліціонерам полку особливого призначення «Беркут», який підпорядковувався МВС у Дніпропетровській області.
  • Печерський районний суд Києва заочно заарештував колишнього заступника голови Служби безпеки України — . Колишнього правоохоронця підозрюють у причетності до організації тяжких і особливо тяжких злочинів проти учасників Євромайдану в лютому 2014 року.


  Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/08/10/vaidan/”