Новости

  Видати Коломойського США: У Києві під Офісом Президента і МВС провели мітинг (фото)

  Головною вимогою організаторів акції є те, щоб правоохоронні органи України швидко і відкрито розглянули обвинувачування США проти Коломойського.

  У Києві громадська спільнота "Конституційно-правовий конгрес" 10 серпня провела акцію із закликом перевірити дані від Мін’юсту США про те, що бізнесмен Ігор Коломойський відмивав кошти з Приватбанку. Акція розпочалася під посольством США в Україні, згодом її учасники перейшли під МЗС. Наступними локаціями активістів стали Офіс Президента, Міністерство внутрішніх справ і посольство Ізраїлю в Україні, повідомляють

  Об этом сообщает Компромат ГРУ

  Головною вимогою організаторів є те, щоб правоохоронні органи України швидко і відкрито розглянули обвинувачування США проти Коломойського. Якщо інформація виявиться правдивою, Коломойського потрібно видати США. Тільки за таких умов, на думку активістів, можливе продовження співпраці та партнерських стосунків між Україною та Штатами.

  Учасники акції принесли іграшкову свинку з надписом "геть офшори", а на захисні маски наклеїли собі долари.  Джерело:

  Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/vydaty-kolomoiskoho-ssha-u-kyievi-pid-ofisom-prezydenta-i-mvs-provely-mitynh-foto-339785.html”