Новости

  Солдат-контрактник незаконно ув’язнив двох цивільних

  Солдат-контрактник незаконно ув’язнив двох цивільних

  У Запорізької області засудили старшого солдата військової частини А-3283 за незаконне позбавлення волі двох цивільних громадян. Про це Експрес-онлайн стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

  Як випливає з матеріалів справи, солдат-контрактник з двома товаришами по службі у вересні минулого року відпочивали біля магазину в селі Федорівка Пологівського району. Місцевий фермер запропонував їм вночі поїхати на полювання. Згодом до компанії приєдналося ще двоє цивільних.

  Після повернення в село з мисливськими трофеями близько четвертої ранку, з’ясувалося, що пропав один автомат. Старший солдат запропонував усім повернутися в поле між селами Веселоіванівка і Тополівка сусіднього Більмацького району та пошукати зниклу зброю. Однак це результатів не дало. Військовий почав стріляти з автомата попід ноги та над головами цивільних, аби зізналися, куди поділи автомат. Одного з них поранив.

  Не добившись нічого, разом зі своїми колегами цивільних силою заштовхали в машину і завезли до фермера додому, де ще понад годину утримували незаконно. Лише після цього до пораненого викликали бригаду швидкої допомогу.

  Проти старшого солдата відкрили провадженння за частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу. За незаконне позбавлення волі двох осіб йому загрожувало обмеження або позбавлення волі до п’яти років. Аби не потрапити за ґрати, контрактник уклав угоду з військовим прокурором, а Пологівський районний суд її затвердив.

  Своїм вироком він призначив обвинуваченому п’ять років тюрми з трирічним іспитовим терміном. Якщо протягом цього часу він не скоїть нових злочинів, то судимість буде знята. А поки що зобов’язаний періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи та навчання, без погодження не виїжджати за межі України.

  Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

  Микола ЗАВЕРУХА


  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/06/13/298008-soldat-kontraktnyk-nezakonno-uvyaznyv-dvoh-cyvilnyh”

Топовые новости