Новости

  В Україні замість касових апаратів запровадять електронні чеки

  В Україні замість касових апаратів запровадять електронні чеки
  Кабінет міністрів спростив обслуговування і ремонт реєстраторів розрахункових операцій та почав експеримент з використання різних пристроїв в якості касових апаратів.
  Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 13 червня.
  Згідно з прийнятими документами система передбачає онлайн-реєстрацію будь-яких пристроїв — персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів — без подачі в контролюючі органи документів в паперовому вигляді та безкоштовне їх використання замість касових апаратів.
  "Три мети ми досягаємо прийняттям нової схеми. Перше — спрощення ведення бізнесу, і це найголовніше. Друге — поліпшення обміну в самій фіскальній службі між територіальними відділеннями. Третє — це зменшення тіньового сектора", — зазначила виконувач обов’язків міністра фінансів Оксана Маркарова.
  Як зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, нова система дає можливість повністю відмовлятися від касових апаратів і щомісячнічніх внесків на їх обслуговування.
  Бізнес заощадить близько двох мільярдів гривень на додаткових оплатах.
  "Це не бізнес — продавати касові апарати, це була монополія, щоб усіх "посадити на голку..." Можна сказати що цей проект — це звільнення від касовоапаратівского рабства", — зазначив Гройсман.

  Щойно #КМУ прийняв дві постанови: одна — спрощує використання касових апаратів (РРО), друга — запускає пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей та технологій в цій сфері (мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації)@Kabmin_UA pic.twitter.com/7qrzVrghyA

  — MinFin Ukraine (@MinFin_Ukraine) 13 червня 2018 р.
  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/06/13/297989-ukrayini-zamist-kasovyh-aparativ-zaprovadyat-elektronni-cheky”