Новости

  Світ витратить п’ять років на вихід з COVID-кризи – Світовий банк

  Світова економіка витратить не менше п’яти років на те, щоб відновитися від наслідків глобальног кризи, викликаного пандемією COVID-19.

  Об этом сообщает Редакция

  Таке припущення зробили фахівці Світового банку, передає Reuters.

  Loading...

  «Ймовірно, відразу почнеться швидке відновлення на тлі скасування всіх обмежувальних заходів карантину, але повне відновлення займе до п’яти років», – вважає головна економістка СБ Кармен Рейнхарт,

  У той же час, в деяких країнах криза триватиме на порядок довше, ніж в інших, що в свою чергу ще більше посилить нерівність межлу бідними і багатими країнами.

  Популярні новини зараз
 • В Україні сильно зіпсується погода: коли прийдуть заморозки
 • Хворий з підозрою на COVID-19 вистрибнув з вікна лікарні і загинув
 • Кернес евакуйований до Німеччини на літаку, яким раніше транспортували Навального – ЗМІ
 • Передбачається, що в світі вперше за 20 років почне зростати рівень бідності. Згідно з прогнозом ООН, 176 мільйонів чоловік в світі виявляться на пороще злиднів.

  Як ми вже розповідали раніше, пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю і вакцина не буде панацеєю, – таку заяву зробив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

  У той же час, пандемія коронавирусной інфекції COVID-19 привела світ до порога безпрецедентної економічної кризи, який можна порівняти з Великою депресією.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/09/17/svit-vytratyt-p-039-yat-rokiv-na-vyhid-z-covid-kryzy-svitovyj-bank/”

Топовые новости