Новости

  Автомобільні черги на кордонах Закарпатті нікуди не зникли!

  Перетнути кордон Закарпаття з Угорщиною на автомобілі все ще вкрай проблематично!

  Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон інформує про черги перед пунктами пропуску із сусідніми державами станом на 06.00, 17 вересня.

  Об этом сообщает Слон РУ

  Словацька Республіка:
  “М.Березний” – 0
  “Ужгород” – 25
  Угорщина:
  “Тиса”- 50
  “Дзвінкове” – 0
  “Косино” – 0
  “Лужанка” – 325
  “Вилок” – 0
  Румунія:
  “Дяково” – 0
  “Солотвино” – 0
  “Порубне” – 0

  Нагадаємо, причину довготривалого очікування повідомили на офіційній сторінці Генерального консульства Угорщини в місті Ужгород:

  Довготривале очікування та великі черги на міжнародних контрольно-пропускних пунктах Чоп – Загонь та Астей – Берегшурань в сторону Угорщини утворилися з тієї причини, що в численних випадках документи громадян України та третіх країн, котрі бажають в’їхати та транзитом перетинати територію Угорщини, не відповідають вимогам правил протидії поширенню пандемії Covid 19! На жаль, кожен 7- ий автомобіль з 10-ти повертають!
  Основне право на в’їзд в Угорщину мають водії, котрі забезпечують міжнародні вантажні перевезення, та у них наявні відповідні офіційні дозволи!
  Таке ж право мають міжнародні пасажирські перевізники – водії рейсових автобусів, у котрих наявні відповідні офіційні ліцензії!

  Це право НЕ поширюється на водіїв мікроавтобусів, які не мають таких офіційних ліцензій!

  З метою перетину транзитом на територію Угорщини можуть в’їжджати іноземні громадяни, які при паспортному контролі з достовірністю підтверджують наявність гарантованого права на в’їзд у цільову країну та доведуть, що для їх подорожі транзитування можливе саме територією Угорщини.
  Нагадаємо, На Закарпатті через коронавірус школи знову переходять на "дистанційку"!

  Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/avtomobilni-chergy-na-kordonah-zakarpatti-nikudy-ne-znykly”

Топовые новости