Новости

  Головне за ніч: лист Савченко до Путіна та шпигуни у Facebook

  Основні події минулої доби
  Допомога ЄС: коли Україна отримає новий транш?

  На засіданні Європарламенту в Брюсселі депутати прийняли рішення восени виділити Україні фінансову допомогу в розмірі 1 мільярда євро. Довгоочікуваний мільярд надійде на українські рахунки не одразу – його розділять на два транші по 500 млн. євро, які країна отримає протягом 2,5 років після прийняття остаточного рішення.

  Дивіться: П’ятий транш МВФ Україна може отримати до осені

  Легалізація одностатевих шлюбів

  Керівництво Міністерства юстиції України планує наполягати на розгляді Кабінетом міністрів законопроекту про легалізацію громадянського партнерства для різностатевих і одностатевих пар. Таку заяву зробив керівник Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін’юсту Владислав Власюк під час круглого столу в офісі омбудсмена.

  Лист Савченко до Путіна: деталі звернення

  У середу, 13 червня, народний депутат України Надія Савченко, яка перебуває під арештом у СІЗО Служби безпеки України в Києві, звернулася до президента РФ Володимира Путіна з листом. У ньому вона просить про помилування українських політв’язнів.

  Дивіться: лист Савченко до Путіна

  "День мороку" в анексованому Криму

  На території анексованого Росією українського півострова Крим, де сталося масштабне відключення світла, виникли проблеми з навігацією літаків. Відзначається, що диспетчерські на окупованому півострові були знеструмлені і не могли координувати рух літаків, з-за чого вони змушені були скасовувати посадку.

  Facebook знає про вас все: як використовують дані користувачів?

  Керівництво соціальної мережі Facebook написало відкритого листа з відповідями, на які Цукерберг не встиг відповісти.

  Згідно з документом, Facebook збирає наступну інформацію:

  час, частоту і тривалість активності в вікні з вкладкою соцмережі (включаючи інформацію про те, відкрито воно або перебуває у фоновому режимі); покупки, здійснені на сторонніх сайтах; руху курсора на пристрої; використання камери, вбудованої в додаток Facebook; метадані фотографій (включаючи час і місце зйомки), встановлені додатки; назви та типи файлів на пристрої користувача та інші.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/golovne-za-nich-lyst-savchenko-do-putina-ta-shpyguny-u-facebook”

Топовые новости