Новости

  Хіти тижня. "​Шостого президента практично прямим текстом попередили: ти втрачаєш важелі впливу", - політтехнолог Голобуцький

  "Шостого президента практично прямим текстом попередили: ти втрачаєш важелі впливу і контроль. Йдеться про зустріч представника Євросоюзу із закордонних справ Жозепа Борреля з українськими «громадськими антикорупціонерами» ще до зустрічі з Зеленським – так взагалі не робиться, якщо владу вважають легітимною і повноважною. Ну і плюс наступні неоднозначні заяви цих антикорупційних ГО в стилі "ми тут вирішуємо, хто винен, а хто ні, хто збереже посади ,а хто ні, хто в’їзний до Євросоюзу, а хто ні", — пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають , та продовжує:

  Об этом сообщает FLB

  "Місцеві «антикорупціонери» просто відверто заявили владній команді: зараз іде робота над запровадженням заборони в’їзду до ЄС тих, кого захочуть представники «антикорупційних ГО». От кого вони призначать крайнім – по тому і вдарять санкції ЄС. А позиція президента України тут нічого не вирішує.

  Заява амбітна і жорстка. От тільки щоб вона отримала підтвердження, Зеленський сам, добровільно має прогнутись. Визнати право третіх осіб на визначення антикорупційної політики держави.

  Якщо ж Зеленський проігнорує дивні вимоги і погрози, і не визнає принцип наявності «священних корів» в державних антикорупційних органах, — всі погрози третіх осіб закінчаться пшиком. Бо держава і державна політика – це все ж трохи більше, ніж змагання в пісочниці «хто тут найантикорупційніший борцун з корупцією».  Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

  Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/khity-tyzhnia-shostoho-prezydenta-praktychno-priamym-tekstom-poperedyly-ty-vtrachaiesh-vazheli-vplyvu--polittekhnoloh-holobutskyi-345859.html”

Топовые новости