Новости

  Під час секретної зустрічі Трамп запросив до кабінету офіціанта і попросив молочний коктейль — Politico

  Під час секретної зустрічі президент США Дональд Трамп дуже захотів молочний коктейль. Настільки, що вирішив порушити протокол і покликати офіціанта, щоб той приніс йому напій.

  Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ  Інцидент стався в 2017 році через кілька місяців після інавгурації, пише Politico. Зустріч проходила в гольф-клубі, що належить Трампу, і була присвячена ситуації в Афганістані. На зустрічі були присутні вищі посадові особи оборони і розвідки, там обговорювалася «секретна інформація з кодовим словом».


  «Хтось хоче молочний коктейль? У нас найкращі молочні коктейлі, ви зобов’язані їх спробувати», — заявив посеред зустрічі президент США і викликав офіціанта.


  Цей епізод став легендарним в середовищі розвідників — і це був перший передвісник незацікавленості Трампа в звичайній роботі спецслужб. Пізніше він відмовився від читання щоденних доповідей, а всі зустрічі намагався завершити якомога швидше.


  Редактор: Кирил Чеботарьов


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/lifestyle/pid-chas-zustrichi-zi-specsluzhbami-tramp-zahotiv-molochniy-kokteyl-zmi-ostanni-novini-50118787.html”

Топовые новости