Новости

  Австралійок змусили роздягнутися та пройти медогляд в аеропорту Катару через знайдене в туалеті тіло немовляти

  У міжнародному аеропорту Хамад в Досі (Катар) 13 австралійських жінок зазнали примусового медичного обстеження на предмет недавньої вагітності і пологів.

  Об этом сообщает Незыгарь  Як повідомляє 7News, у туалеті терміналу знайшли мертве немовля, описане як недоношене. Інцидент стався в п’ятницю, 2 жовтня, але став відомий тільки зараз.


  Жінок в аеропорту, в тому числі 13 австралійок, які летіли в Сідней, зняли з рейсів, затримали і змусили пройти медогляд в машині швидкої допомоги на злітній смузі.


  Стверджується, що жінок змусили зняти нижню білизну, їм провели інвазивне обстеження статевих органів.


  За словами пасажира рейсу Доха-Сідней лікаря Вольфганга Бабека, приблизно після трьох годин очікування на борту літака співробітники авіакомпанії Qatar Airways сказали жінкам вийти з літака. Через деякий час вони повернулися, і «більшість з них була дуже засмучена», сказав він.


  «Щонайменше одна з них плакала, вони обговорювали те, що сталося говорили, що це неприйнятно і огидно», — розповів пасажир в коментарі Guardian Australia.


  За словами Бабека, жінки розповіли, що їх без пояснень завели в приміщення, де жінка-лікар почала промацувати у кожної матку і нижню частину живота, щоб дізнатися, чи могли вони недавно народити.


  «Комусь сказали, що в туалеті знайшли дитину, і вони намагалися встановити матір», — сказав він.


  За даним фактом розпочато міжнародне розслідування. Уряд Австралії поскаржився владі Катару, заявивши про «серйозні побоювання» у зв’язку з порушенням прав людини.


  У Qatar Airways повідомили, що з ними не зв’язався жоден з пасажирів рейсу, і відмовилися коментувати цей інцидент.


  Редактор: Оксана Соломка


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/v-aeroportu-kataru-zhinok-znyali-z-reysu-i-zmusili-proyti-medoglyad-ostanni-novini-50119863.html”

Топовые новости