Новости

  Норвегія заблокувала роботу “Північного потоку-2”: що сталося

  Норвезька копання Det Norske Veritas – Germanischer Lloyd (DNV GL) покинула російський проект “Північний потік – 2” у зв’язку з погрозами потрапити під американські санкції. Ця компанія повинна була видати сертифікат відповідності по закінченню будівництва трубопроводу.

  Об этом сообщает Алексей Пивоваров

  Loading...

  Подробиці повідомили в DNV GL.

  “Держдепартамент США опублікував нове роз’яснення щодо Акту про захист енергетичної безпеки Європи (PEESA). Відповідно до цих нових рекомендацій ми знаходимо, що діяльність DNV GL щодо здійснення контролю за судами з обладнанням, що обслуговує проект “Північний потік – 2”, підлягає санкціям. Тому DNV GL припинила надання послуг, які можуть підпадати під дію PEESA “, – зазначено в офіційній заяві.

  Популярні новини зараз
 • До 37 градусів морозу: синоптики налякали прогнозом погоди на грудень
 • Названо групу крові, власників якої вбиває коронавірус
 • COVID-19 вбив відомого українського онколога – фото
 • Власник “Північного потоку-2” залучив компанію DNV GL для перевірки безпеки і технічної цілісності цієї трубопровідної системи.

  “Наша робота у проекті “Північний потік-2” включає в себе розгляд документації та нагляд за будівельними роботами на предмет відповідності нашим стандартом. Це включало моніторинг випробувань і підготовку обладнання, використовуваного на борту суден під час прокладки трубопроводу. DNV GL була зобов’язана видати сертифікат відповідності після задовільного завершення будівництва трубопровідної системи “, – повідомили в компанії.

  Як ми вже розповідали раніше, прихід до влади в США демократа Джо Байдена «поховає» скандальний газопровід «Північний потік-2» – Штати мають намір ввести санкції проти страхових і сертифікаційних компаній, які забезпечують роботу російських судів на прокладанні газопроводу.

  А польське Управління з охорони конкуренції і споживачів (UOKiK) оштрафувало «Газпром» на 29 мільярдів злотих (близько 7,6 мільярда доларів) за будівництво газопроводу «Північний потік-2».

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/11/26/norvegiya-zablokuvala-robotu-pivnichnogo-potoku-2-shho-stalosya/”