Новости

  Прощавай, легенда! Помер учасник гурту "Сектор Газу"

  Вічна пам’ять
  Сьогодні, у понеділок, 23 квітня, у Воронежі помер колишній бас-гітарист групи "Сектор Газу" Сергій Тупікін.

  Цю інформацію повідомляють РИА Новости, посилаючись на представника воронезького обласного бюро судово-медичної експертизи.

  "Тупікін Сергій Іванович у нас з ранку 23 квітня", — розповів він.

  Відомо, що Тупікіну на момент смерті було 53 роки.

  Причина смерті не уточнюється.

  В період з 1989 по 1993 роки Сергій Тупікін входив до складу групи "Сектор Газу" на концертних виступах. Також він виконував гітарні партії в студії в 1988-1989 роках.

  Шанувальники групи повідомляють, що в 2011 році невідомі побили музиканта поруч з його будинком, після чого він переніс кілька операцій і став інвалідом.

  Бывший басист группы «Сектор Газа» Сергей Тупикин умер в Воронеже. Ему было 53 года. Причина смерти пока не разглашается. Но известно, что в 2011 году музыкант был зверски избит, перенес несколько операций и стал инвалидом pic.twitter.com/qswMety3Z3

  — НТВ (@ntvru) 23 апреля 2018 г.

  Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"найстаріша жінка на Землі – японка Набі Тадзима померла у віці 117 років. Вона народилася 4 серпня 1900 року, померла в лікарні 22 квітня 2018 року. Останні місяці свого життя жінка практично не вставала з ліжка. Про це передає 24.

  Набі Тадзима народилася 4 серпня 1900 року. У неї було більше 160 нащадків.

  У Книзі рекордів Гіннеса Тадзима значилася найстаршою жінкою планети з тих пір, як у вересні 2016 померла мешканка Ямайки Вайолет Браун.

  Також портал повідомляв про те, що в США на 89-му році життя зкінчався перший в історії український чемпіон світу з греко-римської боротьби Григорій Гамарник. Легендарний спортсмен помер 18 квітня близько п’ятої години ранку у Сполучених Штатах Америки, де він проживав вже близько 25 років.

  Григорій Гамарник народився в Зиновьевске, який зараз ми знаємо, як Кропивницький, нагадує прес-служба Федерація греко-римської боротьби України. Займатися цим видом спорту Григорій Гамарник почав в 1945 році в Києві у відомого борця та тренера Арама Ялтыряна. У 1952 році він став майстром спорту СРСР, в 1955-му – заслуженим майстром спорту. Закінчив Київський інститут фізичної культури.  Джерело статті: “https://znaj.ua/events/proshavaj-legenda-pomer-uchasnyk-gurtu-sektor-gazu”

Топовые новости