Новости

  За шість днів січня у Житомирі муніципальна інспекція склала 253 приписи щодо неналежного прибирання снігу

  Під час погіршення погодних умов, протягом 14-19 січня, муніципальною інспекцією було складено 253 приписи щодо неналежного прибирання снігу та невжиття протиожеледних заходів суб’єктами підприємницької діяльності, управляючими компаніями, ОСББ, комунальними підприємствами.

  Об этом сообщает Незыгарь

  Про це 20 січня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

  «Належний вигляд прилеглих територій — зобов’язання суб’єктів господарювання.І не важливо чи це суб’єкт господарської діяльності, чи управляюча компанія чи комунальне підприємство. Ми маємо реагувати на усі порушення! Територія міста має бути у належному стані!», — наголосив начальник муніципальної інспекції Віктор Грибук.

  «Суб’єкти господарювання мають зрозуміти, що всім нам у негоду треба об’єднати зусилля задля безпеки нашого населення. Мешканцям міста має бути комфортно пересуватись тротуарами, біля будинків, магазинів, тощо. Це все обов’язки власників. Тому важливо, по-перше, це усвідомити, по-друге, перестати перекладати обов’язки на інших і по-третє, просто почати працювати!», — зауважив заступник міського голови Олександр Шевчук.

  Міська влада нагадує, що відповідно до встановлених норм підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку (детальніше про норми за посиланням).

  Зазначимо, що 15 січня заступник мера Житомира Олександр Шевчук звітував, що на вулицях міста працює 18 одиниць техніки та близько 400 працівників, за ніч висипали 300 тонн протиожеледних матеріалів.

  Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі та області на день 21 січня 2021 року синоптики прогнозують плюсову температуру.

  Житомир.info

  Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram


  Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_197613.html”

Топовые новости