Новости

  Історію переписки з WhatsApp можна буде перенести в Telegram

  Кількість активних користувачів месенджера Telegram перевищила 500 млн

  Месенджер Telegram випустив оновлення для iOS, у якому з’явилася можливість перенесення переписки з інших сервісів, зокрема з WhatsApp. Про це йдеться в описі оновленої версії програми.

  Об этом сообщает THE Люди

  Цією функцією також можуть скористатися користувачі застосунків Line і KakaoTalk.

  В оновленій версії для iOS користувачі Telegram зможуть видаляти створені ними групи для всіх учасників, таємні чати зі списку чатів та історію дзвінків. У голосових чатах можна буде регулювати гучність для окремих учасників. З’явиться можливість поскаржитися на групи або канали, які видають себе за офіційні представництва відомих людей.

  WhatsApp – популярна безплатна система миттєвого обміну текстовими повідомленнями для мобільних та інших платформ із підтримкою голосового і відеозв’язку. 2014 року її придбав Facebook.

  4 січня WhatsApp випустив оновлення політики конфіденційності.

  "Будучи однією з компаній Facebook, WhatsApp одержує інформацію від інших компаній Facebook і надає інформацію іншим компаніям Facebook. Ми можемо використовувати інформацію, одержану від цих компаній, а вони можуть використовувати інформацію, надану нами, щоб забезпечувати функціонування наших послуг", – ідеться в нових правилах.

  Рішення розкритикував творець Telegram Павло Дуров: він заявляв, що через зміну правил WhatsApp багато користувачів перейде в його месенджер.

  У січні 2021 року кількість активних користувачів месенджера Telegram перевищила 500 млн, причому 25 млн користувачів долучилися до месенджера всього протягом трьох днів.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/istoriju-listuvannja-z-whatsapp-mozhna-bude-perenesti-v-telegram-1537436.html”