Новости

  Британія про нове отруєння "Новічком": РФ має пояснити, що відбулося

  Голова МВС Великої Британії Саджид Джавід закликав Росію пояснити отруєння "Новічком" після того, як у британському Вілтширі від цієї нервово-паралітичної речовини у суботу постраждали двоє британців.

  Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

  Джавід заявив, що речовина, від якої потерпіли британці, була того ж типу, якою отруїли колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля в березні.

  Він повідомив, що сотня співробітників по боротьбі з тероризмом беруть участь у розслідуванні нового випадку отруєння разом з поліцією Вілтшира.  "Абсолютно неприйнятно, щоб наші люди або навмисне, або випадково ставали цілями, та щоб наші вулиці, парки і міста ставали місцем для скидання отрути", — сказав він, звертаючись до депутатів.

  "Настав час російській державі виступити і чітко пояснити, що сталося", — додав міністр.

  Джавід також повідомив, що Британія проконсультується з союзниками про можливу відповідь Росії на останній випадок отруєння у Вілтширі.

  Двоє британців залишаються у критичному стані після того, як їх було виявлено без свідомості у сусідньому місті з британським Солсбері. Британія чекає від РФ роз’яснень після нового отруєння "Новічком".

  Робоче припущення британської влади полягає в тому, що британці були отруєні речовиною, що залишилися від нападу на Скрипалів.

  Велика Британія звинуватила в спробі вбивства Скрипалів Росію. Москва свою причетність заперечує.


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/5/7185422/”