Новости

  У Чернівцях однорічний хлопчик наївся магнітів і ледь не загинув

  У Чернівцях однорічний хлопчик наївся магнітів і ледь не загинув
  У Чернівцях однорічний хлопчик наївся магнітів і ледь не загинув

  В буковинській столиці медики врятували однорічного хлопчика, який проковтнув 6 кульок-магнітів.

  Позавчора у Чернівцях прооперували хлопчика віком рік та один місяць. За словами хірурга міської дитячої клінічної лікарні Сергія Бабича, в день, коли медика викликали на консультацію дитини в інший лікувальний заклад, живіт у хлопчика був надутий, наче м’яч, – повідомляє Чернівецький промінь.

  “У нього вже почався гострий перитоніт. Спочатку підозрювали, що причиною міг бути апендицит. Але під час операції з’ясувалося, що у кишечник дитини потрапило шість кульок-магнітів. Будучи у різних петлях тонкого кишківника, ці дуже потужні магніти міцно склеїлися між собою. У місяцях з’єднань утворилися розриви, через які вміст кишечника потрапив у черевну порожнину, спричинивши гостре запалення”, – повідомив лікар.

  Коли родичам дитини показали, що стало причиною біди, вони зізналися, що, мовляв, підозрювали це з самого початку, бо вдома кудись зникли кульки-магніти.

  Наразі хлопчик ще перебуває в реанімації, його стан оцінюють як стабільний. Для поліпшення його стану, зокрема для пришвидшення виведення токсинів із організму, за домовленістю з обласною лікарнею дитину будуть поміщати у барокамеру.


  Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/246705-u_chernivtsjah_odnorichnij_hlopchik_najivsja_magnitiv_i_ledj_ne_zaginuv”