Новости

  «Злили Путіна»: Главарь терористів «ДНР» зізнався про договір з Росією

  «Злили Путіна»: Главарь терористів «ДНР» зізнався про договір з Росією
  «Злили Путіна»: Главарь терористів «ДНР» зізнався про договір з Росією

  І поскаржився на українських чиновників.

  Командир батальйону бойовиків “Схід”, за сумісництвом секретар “Ради безпеки “Донецької народної республіки” Олександр Ходаковський – один з тих, хто разом з ватажком” ДНР “Олександром Захарченко приймає найважливіші рішення в цьому терористичному угрупуванні, повідомляють Патріоти України. В інтерв’ю “Ленте.ру” другий за значимістю терорист “ДНР” розповів про договір з Росією і безкомпромісність України.

  “Існує неписаний договір між нами і Росією. Росію підштовхнули до того, щоб вона перестала бути стороннім спостерігачем, тепер вона залучена в політичний процес переговорів. Москва виступає гарантом “ДНР” та “ЛНР”. Цей момент змінює співвідношення відповідальності на політичному рівні”, – заявив бойовик. “Росія не може нам посилати все необхідне вагонами тільки тому, що цього захотілося комусь із державних керівників … Здійснюється постійний моніторинг, все проглядається як на долоні. Зараз всі повинні затягнути пояси і проявляти терпіння”, – сказав він.

  Терорист поскаржився на безкомпромісність української сторони в питаннях виконання законодавства. “Наприклад, економічна блокада. Вона серйозно б’є по нас. І якщо раніше, користуючись корупцією в рядах українських чиновників, ми примудрялися протягати в Донецьк вантажівки з продовольством, щоб заповнити полиці хоча б товарами першої необхідності, то зараз це робити складніше”, – додав він.


  Джерело: http://patrioty.org.ua