Новости

  Смертельний "Новачок": Росія відповіла на звинувачення британців

  Британка померда від "Новачка", яким у березні був отруєний колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочк
  Британія звинуватила Росію в причетності до страшних смертей від отруєння радянсько-російським агентом "Новичок". На днях від отруєння нервово-паралітичною речовиною померла жінка Дон Стерджесс.

  Про це інформує Reuters.

  "Проста реальність така, що Росія напала на британську землю, в результаті якого померла наша громадянка", — сказав міністр оборони Гевін Вільямсон під час виступу в парламенті.

  Також Вільямсон упевнений, що не лише британці, а увесь світ підтримають країну в її біді та вплинуть на агресивну Москву.

  На що відповідь РФ не забарилась. На сторінці в соцмережах російські дипломати опублікували відповідь на звинувачення.

  "Заяви Гевіна Вільямсона, що Росія має якесь відношення до смерті Дон Стерджесс, — це стара добра мантра на тему "це зробили росіяни". Може, ви займетеся чимось новим? Наприклад, перейдете до належного і ретельного розслідування того, що сталося", — сказано в офіційному повідомленні МЗС Росії в Twitter.

  Після Скрипалів до лікарні потрапили ще двоє людей

  Нагадаємо, 4 липня неподалік від британського міста Солсбері зафіксовано два нових випадки отруєння нервовопаралітичною речовиною "Новачок", яким у березні був отруєний колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

  4 липня в британському містечку Еймсбері, яке розташоване недалеко від сумно відомого Солсбері, подружжя внаслідок дії невідомої речовини потрапило в критичному стані в лікарні. Згодом з’ясувалося, що постраждалі – 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Старджесс – були отруєні "Новачком".

  Дивіться: Отруєння у Солсбері. Британія побоюється нових жертв

  Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", творець "Новачка" розсекретив жахливі властивості отрути. Нервовопаралітична речовина "Новачок" може залишитися в британському Солсбері на довгі роки і загрожувати життю його мешканців, оскільки отруту майже неможливо виявити.  Джерело статті: “https://znaj.ua/world/smertelnyj-novachok-rosiya-vidpovila-na-zvynuvachennya-brytanciv”