Новости

  Кримський сепаратист Миримський вирішив вчити сина в Лондоні

  Кримський сепаратист Миримський вирішив вчити сина в Лондоні
  Кримський сепаратист Миримський вирішив вчити сина в Лондоні

  Син колишнього народного депутата України і одного з найбагатших людей Криму Льва Миримського, який підтримав незаконний референдум в Криму навесні 2014 року, вступив в один з найпрестижніших университетів Великобританії – лондонський Університет Вестмінстера, де вчилася дочка російського олігарха Романа Абрамовича.

  «Наш середній син став студентом University of Westminster!» — написав на своїй сторінці у Фейсбуці Миримський.

  Син кримського мільйонера Роман Миримський відомий в Криму, як типовий представник золотої молоді. На півострові не живе вже кілька років.

  миримський 2

  Навесні 2014 року депутат Лев Миримський підтримав незаконний референдум в Криму, організований окупаційною адміністрацією і заявив, що Крим має право відокремитися, тому що втомився від “помаранчевих” та від “донецьких”.

  – Я підтримую проведення референдуму. Його результати покажуть, чи підтримують кримчани політику керівництва автономії чи ні – заявив він.

  Тоді ж Миримський підкреслив, що визнає владу голови окупаційної адміністрації Аксьонова:

  – Сергій Аксьонов – депутат кримського парламенту, який на законних підставах був обраний прем’єр-міністром Криму. І якби українська влада не ініціювала кримінальне переслідування своїх кримських колег, а домовлялася з ними, то питання про референдум і приєднання Криму до Росії навіть не виникло б – говорив Миримський.

  http://vlada.io