Новости

  Після перших авіаударів по Сирії Путін звернувся до Асада

  Після перших авіаударів по Сирії Путін звернувся до Асада
  Після перших авіаударів по Сирії Путін звернувся до Асада

  Президент РФ Володимир Путін заявив, що російська авіація буде підтримувати сирійську армію в її наступальних операціях.

  Він також додав, що його країна не має наміру починати повномасштабне залучення в сирійський конфлікт. Про це пише видання Inforesist, повідомляють Патріоти України. “Ми не збираємося занурюватися в цей конфлікт з головою”, – заявив Путін. Глава Кремля очікує, що його сирійський колега Башар Асад почне переговори з опозицією.

  Також російський президент зазначив, що головною причиною виникнення сирійського конфлікту є «безцеремонне втручання ззовні». Путін підкреслив, що тисячі вихідців з ЄС, Росії та пострадянських країн примкнули до бойовиків, і в разі успіху операції в Сирії всі вони повернуться додому. Він вважає, що єдино вірним шляхом боротьби з міжнародним тероризмом є боротьба на вже захоплених бойовиками територіях. На нараді з членами уряду глава держави зазначив, що боротися з ісламістами слід, не чекаючи, коли «вони прийдуть в наш дім». «Єдино правильний шлях боротьби з міжнародним тероризмом, – а в Сирії і на території сусідніх країн з нею безчинствують саме банди міжнародних терористів – це діяти на упередження, боротися і знищувати бойовиків і терористів на вже захоплених ними територіях, не чекати, коли вони прийдуть в наш дім », – підкреслив він.

  Нагадаємо, в середу, 30 вересня Рада Федерації дозволив Володимиру Путіну використовувати збройні сили за кордоном. Глава кремлівської адміністрації Сергій Іванов заявив, що мова йде тільки про використання авіації.


  Джерело: http://patrioty.org.ua