Новости

  Депутат Алексєєв чинить тиск на Вищий адмінсуд. АУДІО

  Депутат Алексєєв чинить тиск на Вищий адмінсуд. АУДІО
  Депутат Алексєєв чинить тиск на Вищий адмінсуд. АУДІО

  У мережі з’явилися ролики, в яких голос, дуже схожий на голос депутата Сергія Алексєєва, доповідає про успішне вирішення питань у Вищому адмінсуді, повідомляє golos.ua.

  Головний герой також нагадує про необхідність оплати послуг, яка, за заведеною в таких колах схемою, здійснюється рівними частками до і після вирішення проблеми.

  Алексєєв, нардеп від «Блоку Петра Порошенка», у виборчому штабі на місцевих виборах відповідає за юридичне забезпечення виборчої кампанії. Алексеев є співзасновником адвокатської компанії «Алексєєв, Боярчуков і партнери», зі складу якої офіційно вийшов, отримавши мандат. У парламенті, вищевказаний депутат є заступником голови Комітету з питань правової політики і правосуддя.

  У недавньому минулому Алексееа не раз звинувачували у використанні службового становища для тиску на суди, фіктивному банкрутстві та ухиленні від сплати податків.

  Як відомо, колишній голова Апеляційного суду міста Києва Антон Чернушенко раніше звинуватив Адміністрацію Президента в систематичному тискові на суди різних інстанцій.

  uainfo.org