Новости

  На Донбасі немає сепаратистів-терористів – Чепинога

  На Донбасі немає сепаратистів-терористів – Чепинога
  На Донбасі немає сепаратистів-терористів – Чепинога

  На території Донбасу немає ніяких сепаратистів-терористів. «Дебіли», звісно, трапляються, як і скрізь, але у «організованій наружності».

  Відповідну заяву зробив народний депутат України від партії «Блок Петра Порошенка» Віталій Чепинога, новину повідомляє «Преса України».

  Він додав, що усе, що відбувається на сході України – це справа рук Москви.

  «Ми бачили «донецьких» у 2004-му коло жд вокзалу Києва. Ми бачили їх у 2006-му в Маріїнському парку і біля ГПУ, у 2012-13-му в периметрі Печерська... Ходили навколо, просили їду, сцяли в під’їздах, бухали, розважалися... Не виключаю, що серед них був «моторола» та інші уроди», — зазначив Чепинога.

  Він підкреслив, що такі чоловіки не здатні вести реальну боротьбу, адже їх можна перемогти з «трьох участкових».

  «Визнаючи наявність «автономного» донбаського сепаратизму, ми реабілітовуємо Кремль. Нема його і не було цього сепаратизму... Є лише збочена психіка та ментальність певної групи людей, не здатних до жодної самоорганізації», — розповів депутат.

  Чепинога вважає, що це Путін доставив зброю на територію України: ракети, гради, буки, міни, снаряди, танки.

  «Росія і тільки Росія несе відповідальність за війну в Україні. Від першого пострілу, від першої крові, від першої жертви. Не забуваємо про це», — підсумував він.

  Нагадуємо, що для того, щоб провести розмінування Донецької та луганської областей слід витратити щонайменше п’ять років.