Новости

  Москва готова зробити кроки для покращення відносин з США - Лавров

  Москва готова робити все можливе, щоб вийти з глухого кута у відносинах між Росією та Сполученими Штатами, і серйозно сприймає бажання президента Дональда Трампа організувати діалог, хоча антиросійські настрої у США є перешкодою.


  Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров у інтерв’ю DPA, повідомляє "Європейська правда".


  "Ми серйозно сприймаємо заяви Дональда Трампа про бажання налагодити нормальний діалог між нашими країнами, готові пройти свою частину шляху для виведення двосторонніх зв’язків з глухого кута. Однак судити про реальну зацікавленість партнерів у конструктивній співпраці можна тільки з практичних кроків. А ось їх якраз немає через дії Вашингтона", — сказав Лавров.


  "Якщо від американського лидера і йдуть якісь позитивні імпульси, то вони повністю нівелюються замаскованою русофобією в американській еліті, яка розглядає нашу країну як загрозу геополітичному домінуванню США, виступає за "системне утримання" Росії з використанням односторонніх санкцій та інших інструментів тиску", — поскаржився очільник російського зовнішньополітичного відомства.


  Зазначимо, радник з національної безпеки США Джон Болтон після переговорів Трампа з Путіним заявив, що контакти президентів США і Росії не дали розуміння з приводу ситуації в Сирії.


  Що стосується російсько-українського конфлікту, то у Лаврова заявляють, що США "грають на боці" Києва, і закликають до компромісу.


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/09/13/7191922/”