Новости

  Українцям кинули до пенсій трохи дріб’язку

  Внаслідок перерахунку надбавки до пенсій отримали близько 2 млн. пенсіонерів
  Близько трьох мільйонів українських пенсіонерів отримають нові пенсії. Уряд перерахував виплати для тих українців, які знаходячись на пенсії, але продовжують працювати.

  Про це повідомляють представники Пенсійного фонду України.

  2,74 мільйони українців отримають до соцвиплат надбавку в 74,75 гривень.

  Перерахунок виплат проводився з 1 квітня поточного року для пенсіонерів, які мають не менше 24 місяців пенсійного стажу після попереднього перерахунку пенсії.

  Як відомо, органи Пенсійного фонду України з 1 квітня без звернення особи здійснюють перерахунок пенсій тим, хто на 1 березня року, в якому провадиться перерахунок, мають відповідне право.

  Перерахунок здійснюється тільки для тих пенсіонерів, які легально працевлаштовані і за них сплачуються страхові внески.

  Варто відзначити, що українцям, які багато працювали, але мало заробляли, вже незабаром перерахують пенсії. Підвищення в уряді анонсують вже в цьому році, і за різними оцінками воно може торкнутися близько 3 млн осіб.

  Нова пенсійна реформа опинилась під загрозою

  Згідно із законом, другий, накопичувальний, рівень пенсійної системи повинен запрацювати 1 січня 2019 року, а до 1 липня 2018 року уряду необхідно сформувати органи, що відповідатимуть за її функціонування. Але в Україні в черговий раз щось пішло не так.

  Пенсії достроково

  У парламенті з’явився законопроект, згідно з яким сім’ї учасників Революції Гідності отримають право на отримання дострокової пенсії.

  Дивіться6 чого чеккати українцям, які вийшли на пенсію

  Як раніше повідомляв "Знай.ua", пенсійний фонд України заявив, что люди, які з тих чи інших причин втратили право на отримання пенсії, можуть її відновити. Територіальні органи ПФ можуть прийняти рішення про припинення виплати пенсії в тому випадку, якщо людина не отримує призначену пенсію протягом 6 місяців. Рішення про відновлення виплати протягом 10 днів так само приймають територіальні органи.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/ukrayincyam-kynuly-do-pensij-trohy-dribyazku”