Новости

  Герої за паперами: Бійці батальйону “Донбас” з подивом знайшли в своїх лавах генерала митниці — “корупціонера Януковича” (документ)

  В штаті батальйону був виявлений чоловік, якого ніхто з бійців ніколи не бачив.
  У батальйоні “Донбас” числиться екс-чиновник Олександр Лєднік, який переховується від люстрації. Про це повідомили на сторінці батальйону у “Фейсбуці”, передають Патріоти України.

  "Олександр

  Олександр Лєднік

  У батальйоні “Донбас” числиться екс-чиновник Олександр Лєднік, який переховується від люстрації. Про це повідомили на сторінці батальйону у “Фейсбуці”, передають Патріоти України.

  “Вчора в Маріуполі бійці батальйону “Донбас” поспілкувалися з журналістами ряду ЗМІ щодо неприємної ситуації, яка склалася в нашому підрозділі. Йдеться про те, що в штаті батальйону був виявлений чоловік, якого ніхто ніколи не бачив — Лєднік Олександр Вікторович. Крім того — ця людина подана на отримання статусу учасника бойових дій.

  В ході розслідування, проведеного Радою ветеранів батальйону “Донбас”, стало відомо, що у грудні 2015 року колишній боєць батальйону “Донбас” з позивним “Капітан” Гаврищук Олександр, за сприяння посадовця батальйону капітана Ігоря Дорошенко, клопотав перед командиром в/ч 3057 Крячко А.В. про прийняття до лав батальйону Лєдніка Олександра Вікторовича, в обхід стандартної процедури прийняття в батальйон.

  “Лєднік Олександр Вікторович фігура дуже цікава. У минулому цілий генерал митниці — колишній начальник Дніпропетровської обласної митниці за часів правління Януковича, а також близький друг Калетника і вірний соратник Клименко.

  11 лютого 2016 Лєднік Олександр Вікторович був внесений в штат батальйону “Донбас”. У строю ця людина так і не з’явився. Офіційно його відсутність командування частини визнало лише з 16 березня. Згодом, ім’я Лєдніка Олександра Вікторовича було виявлено в списку бійців, поданих на отримання статусу УБД”, — йдеться у повідомленні.

  Рада ветеранів батальйону “Донбас”, звертається до командування НГУ для пошуку вирішення цієї проблеми. “Батальйон “Донбас” не бажає ставати притулком для тих, хто хоче уникнути люстрації, а бажає залишатися бойовим батальйоном, де кожен військовослужбовець має тільки одну мету — захищати нашу Україну”, — написали у прес-службі батальйону.

  ""
  ""


  Патріоти України

  Герої за паперами: Бійці батальйону “Донбас” з подивом знайшли в своїх лавах генерала митниці — “корупціонера Януковича” (документ) обновлено: Март 24, 2016 автором: Redactor