Новости

  Трамп пообіцяв допомогти китайській ZTE «повернутися в бізнес»


  Президент США Дональд Трамп пообіцяв допомогти корпорації ZTE “швидко повернутися в бізнес” після того, як США заборонили у себе продаж товарів ZTE.

  Про це американський лідер заявив в Twitter.

  “У Китаї дуже багато людей втратили роботу. Департамент комерції отримав доручення з цим розібратися», – написав Трамп.

  Незабаром після твіти Трампа законодавці від Демократичної партії поставили під сумнів спробу допомогти китайської компанії, незважаючи на численні попередження про те, що ZTE ставить під загрозу національну безпеку США.

  Департамент комерції США заборонив американським компаніям продавати продукцію цієї компанії протягом семи років за те, що ZTE займалася незаконною доставкою американських товарів в Іран.

  Прес-секретар Білого дому Ліндсі Уолтерс підтвердила, що американські чиновники контактували з Пекіном по ZTE. За її словами, твіт Трампа підкреслив важливість “вільних, справедливих, збалансованих і взаємовигідних” відносин між США і Китаєм в питаннях економіки, торгівлі і інвестицій.

  Очікується, що пропозиція Трампа, швидше за все, полегшить відносини між двома найбільшими економіками світу.

  “Китай і Сполучені Штати добре співпрацюють у сфері торгівлі, але минулі переговори виявилися настільки односторонніми на користь Китаю, що укласти угоду, вигідне для обох країн, виявилося непросто”, – написав Трамп в твіттері.

  “Але зберігайте спокій, ми це подолаємо!”, – додав він.

  Нагадаймо, китайська ZTE припинила виробництво смартфонів.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/14/tramp-dopomozhe-kytajskij-kompaniyi-zte-povernutysya-v-biznes/”

Топовые новости