Новости

  Хто знає підкажіть - де фінік... підполковник іващенко служить

  Мужики, підкажіть де тепер цей фінік-придурок підполковник іващенко служить, що був у прикордонному шпиталі на Личаківській, куди забрали це падло? А хлопаки із КНЦ розповідали, як Іващенко — цей гомік, бабій, ссикун, відморозок фінік із cебе в Мостах супер героя корчив, крутого ветерана війни… турис-АТОШ-ник йобаний… Та як сміє це гімно іващенко порівнювати себе із справжніми героями АТО? Він хіба забув як соплі розпускав, плакав і ховався за мамину спідницю… А в АТО відсиджувався, ховаючить за спинами справжніх вояків! Цей виблюдок підполковник вже давно — переступив межу, за якою повністю атрофувалася його совість та гідність, він повне лайно і отстой! Тварюка в шпиталі крутого із себе корчив, уйобок, блядь… Ми скоро повернемось та вправимо твої мізки підарюга іващенко! Зачекай падло трішки, ти суко не сховаєшся, постійно змінюючи нове місце служби!


  16.05.2018 23:16 Ізгою Іващенко

  Це може той Іващенко, мамусин синочок, людина, з дуже хворою психікою, екс-начфін КНЦ? Тоді послухай сюда, ти мамусін рахіт-недоносок Іващенко, ти щеня, ще мрієш про красиве життя, і велику зарплату і т.п., ти завжди бруд лив і ллєш на всіх тому що ти — кінчений невдоха та долбоб. Кажуть у тебе почалися нові проблеми? Ну який же нормальний командир візьме до себе такого бовдура та пдараса? Будеш скоро свинарники чистити, або шось таке. Ну і морду готуй, бити будемо теж. Як тепер тобі “друже” не дуже весело? Іншим погрожувати, шантажувати, звільняти з роботи… тобі можна. А тепер ти сам ізгой: женуть тебе з однієї частини в іншу, придурку!


  16.05.2018 23:40 ???

  Тобі , убогому, немає про що писати??? Лягай спати, помолись і буде все добре. Іващенко за свої гріхи і скотське відношення до людей буде відповідати сам, йому це з рук не зійде точно. Не переживай. Наталку шкода — повелась на придурка, але це її вибір, рано чи пізно дійде до неї (а можливо і ні).  Джерело статті: “http://ord-ua.com/2018/05/16/hto-znaye-pidkazhit-de-finik-pidpolkovnik-ivaschenko-sluzhit/”

Топовые новости