Новости

  "Можна скільки завгодно верещати, що "кримнаш", але Крим - це Україна": Цимбалюк розповів про черговий конфуз помічниці Лаврова на брифінгу (відео)

  Спікер МЗС країни-агресора Марія Захарова показала карту, на якій окупований Крим Росії не належить.

  Марія Захарова. Фото:dp.ru

  Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова на своєму брифінгу використовувала карту Російської Федерації без тимчасово анексованого українського Криму. Крім того, вона осоромилася і тим, що кордони РФ на ній з країнами-членами НАТО позначені неестетичним жовтим кольором. Увагу на ці деталі звернув український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на Youtube, передають .

  Він пояснив, що спікер МЗС країни-агресора показала названу карту, щоб висловити обурення Росії з приводу розширення Альянсу і продемонструвати його масштаби.

  "Нарешті Захарова і співробітники російського зовнішньополітичного відомства взяли на озброєння карти без помилок. Дійсно, дуже хороша і інформативна карта. Тут не примальований до тіла російської держави український Крим і так само помічені частини кордону жовтим кольором, де Росія якраз межує з блоком НАТО, з військовим і небезпечним. і коли дивишся, скільки жовтого на цих кордонах, то я приходжу до єдиного правильного висновку: наші російські сусіди — боягуз зайчик сіренький. Адже, по суті, РФ межує з НАТО, м’яко кажучи, не всюди", — з сарказмом зазначив він.

  Цимбалюк також наголосив, що чим більше таких карт буде використано під час російських брифінгів, тим краще буде для України і Росії, яка окупувала 7% її території.

  "Адже головне спочатку поставити правильний діагноз, а потім можна лікувати. Після того, як ми назвемо речі своїми іменами", — яскраво висловився Цимбалюк.

  Крім того, додав він, знаковим є і те, що карту Росії без Криму продемонструвала саме Захарова, адже скандальна дипломат, по суті, є офіційним голосом РФ.

  "Можна скільки завгодно волати і верещати, що" кримнаш ", але для України — це абсолютно не аксіома. Ми як думали до 2014 року, так і думаємо зараз, що це — наша територія, зараз перебуває в окупації", — впевнено підсумував журналіст .  Читайте також на сайті:

  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Все должны срочно договариваться с РФ, а то будет ата-та": Цимбалюк пояснив, що Кремль доносить через Захарову (відео)
  • "Книга из серии "на воре шапка горит": Захарова нарвалася на критику ‘’інтелектуальним’’ постом
  • "Ракеты "Сатана" поставим прямо в алтарях храмов, а вместо ядерного чемоданчика у меня было бы ядерное кадило": Таємне засідання ради імперської безпеки РФ
  • Хіти тижня. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій Хіти тижня. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій "віддали" Крим Україні (фото)


  Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/mozhna-skilky-zavhodno-vereshchaty-shcho-krymnash-ale-krym--tse-ukraina-tsymbaliuk-rozpoviv-pro-cherhovyi-konfuz-pomichnytsi-lavrova-na-bryfinhu-video-254084.html”