Новости

  Вагітна Шоптенко прикрасила обкладинку та розказала про "свій тил"  Хореограф Олена Шоптенко, яка от-от стане мамою вперше, знялася для обкладинки глянцю та розказала, як дізналася про свою вагітність.

  А також в інтерв’ю Viva! Танцівниця розхвалила свого чоловіка.

  "Я побачила результат тесту, а потім зробила ще п’ять тестів. Причому всі вони показували різний результат — то так, то ні", — згадала Олена.

  "Що відчула? Я дуже зраділа. У мене є сім’я, коханий чоловік, і це дуже бажаний і логічний розвиток подій", — додала вона.

  Шоптенко 5 разів робила тест на вагітність

  Чоловік Шоптенко, Олексій Іванов теж дуже зрадів новині.

  "Поява нової людини на світ — це величезна радість. Це частинка тебе і найголовніше, що може бути в житті", — прокоментувала Олена.

  Олена закарбувала свій стан на обкладинки глянцю

  До речі, танцівниця була вже вагітна, коли брала участь у проекті "Танці з зірками".

  "Про мій стан знав тільки мій партнер Ахтем, ніхто з глядачів навіть не здогадувався. Потім я продовжувала репетирувати, виступати зі своїм танцювальним проектом, робила постановки", — розказала Олена.

  Зараз вже вона значно менше часу проводить у залі. Але, каже, танцювати їй і нині комфортно, часом навіть простіше, ніж довго ходити.

  Олена нещодавно демонструвала, яка танцює вагітною

  "Часу з’явилося більше, тому цікавлюся і іншими галузями, скажімо так, суміжними з моєї. Захопилася режисурою, трохи знімаю. Вивчаю щось нове, намагаюся не витрачати час даремно. Я взагалі за те, щоб все проходило з користю", — поділилася Шоптенко.

  А ще Олена розхвалила свого чоловіка.

  "Мій чоловік — це мій тил. З ним я почуваюся в безпеці. Для жінки це дуже важливо. Тоді вона може в хорошому сенсі розслабитися і займатися речами, які їй до душі", — зізналася Шоптенко.

  Олексій Іванов — другий чоловік Шоптенко. Першим, як відомо, був Дмитро Дікусар

  Фото з Instagram


  Джерело статті: “https://tabloid.pravda.com.ua/person/5afabca64cafc/”