Новости

  Українцям показали розкішну віллу Рабіновича в Ізраїлі


  Український журналіст Василь Крутчак поширив у "Фейсбуці" фотографії елітної вілли народного депутата і лідера партії “За життя” Вадима Рабіновича.

  Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на сторінку Василя Крутчака у Facebook. За словами Крутчака, вілла Bitan Aharon, де зареєстрований народний депутат, розташована серед красивої і зручної місцевості, оскільки знаходиться недалеко від Тель-Авіва. На вході до вілли стоять дві статуї лева. В середину журналіста не запустили.  Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Спеціалізована антикорупційна прокуратура доручила Національному антикорупційному бюро розпочати кримінальні провадження щодо народного депутата від партії “Опозиційний блок”, лідера партії “За життя” Вадима Рабіновича.

  Додамо, що блогер Сергій Наумович, який повідомив, що нардеп і лідер партії “За життя” Вадим Рабинович полетів в Женеву чартером за 650 тисяч гривень, додав, що політик уже повернувся, разом з ним летіли бізнесмен Павло Фукс, два громадянина Іспанії і громадянка Молдови.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/15/ukrayintsyam-pokazaly-rozkishnu-villu-rabinovycha-v-izrayili/”