Новости

  Відома українська співачка Марія Яремчук вирішила піти зі сцени

  Українська співачка Марія Яремчук, представниця України на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2014” оголосила про завершення творчої кар’єри.

  Як зазначила артистка на особистій сторінці в Instagram, найближчим часом вона має намір дати останні концерти і покинути сцену. При цьому Яремчук наголосила, що повідомляє про це фанам з радістю.  “З щирою радістю повідомляю, що Марія Яремчук доспівує останні концерти і припиняє творчу діяльність. Game over”, – оголосила співачка під одним зі своїх фото в профілі.

  З непідробною радістю повідомляю, що Марія Яремчук доспівує останні концерти і припиняє творчу діяльність. Завтра о 20.00 на каналі ZIK дізнайся, чому game over.

  Допис, поширений ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀MARIYA YAREMCHUK (@m_yaremchuk)

  Деталі розкрити артистка пообіцяла в найближчому інтерв’ю, при цьому розмістила його анонс, в якому звучать фрази “Для мене кожен вихід на сцену – як маленька смерть”, “Не розумію, як вони можуть мене засуджувати” і “Я не соромлюся про це говорити, тому що мені втрачати нічого”.

  Фоловери артистки активно відреагували на звістку, не стримавши подиву і цікавості.

  “Стільки зусиль докладено до цього всього, а тепер залишати. Сподіваюся це хайп”, “Господи, Марія, що сталося?” – поцікавилися під постами.  Деякі ж користувачі закликали співачку ігнорувати хейтерів і не радувати їх таким кроком, як завершення кар’єри.


  Джерело статті: “http://wworld.com.ua/showbiz/27845”