Новости

  У руки правосуддя здався колишній боєць «Руської Православної армії»

  У руки правосуддя здався колишній боєць «Руської Православної армії»

  Житель Новогродівки 5 місяців прослужив в рядах терористів у Донецьку. Відсутність військової дисципліни та неадекватна поведінка товаришів по службі змусили чоловіка покинути бандформування. Спочатку він переховувався в РФ, а потім повернувся додому.

  Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Донецькій області.

  Згідно з ч.6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, учасники незаконних збройних формувань, які добровільно відмовились від участі в НЗФ і звернулися до органів державної влади, отримують шанс звільнитися від покарання. Саме цю інформацію побачив в інтернеті колишній найманець та прийшов до поліцейських з повинною.

  У вересні 2014 року чоловік у пошуках «кращого життя» приїхав в Донецьк. Вступив у НЗФ «Руська Православна армія», отримав військову форму і вже наступного дня із виданим карабіном, під позивним «Алекс» заступив у наряд на КПП у військовій частині.

  Через два тижні бойовика перевели до одного з селищ поблизу шахти «Абакумова». На розташованому там блокпості він та ще кілька військових, озброєних автоматичною зброєю, повинні були обмежувати доступ цивільного населення до замінованого терористами поля.

  «В нашому підрозділі бійці мали необмежену кількість алкоголю, через що виникали постійні скандали і навіть бійки, і це мені дуже не подобалось»,- розповів 42-річний «Алекс».

  Через 5 місяців бойовик покинув службу, але побоюючись покарання за участь в НЗФ, поїхав до Російської Федерації.

  «Та й там життя не склалося, – зізнався «Алекс»,- і я повернувся спочатку в Донецьк, а потім у Новогродівку». Чоловік вів прихований спосіб життя, не працював, майже не з ким не спілкувався.

  Прочитавши у новинах про те, що колишні учасники НЗФ здаються в поліцію та повертаються до нормального життя, чоловік звернувся до співробітників управління карного розшуку Донецької області.

  Зараз чоловік надає свідчення, інформація про його діяльність в рядах бойовиків перевіряється.

  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/14/294671-ruky-pravosuddya-zdavsya-kolyshniy-boyec-ruskoyi-pravoslavnoyi-armiyi”

Топовые новости