Новости

  Прокурор у справі Савченко назвав причини, чому їй треба продовжити тримання під вартою

  Прокурор у справі Савченко назвав причини, чому їй треба продовжити тримання під вартою

  Під час засідання Шевченківського районного суду Києва прокурор Олександр Климович наполягає на продовженні тримання під вартою народного депутата Надії Савченко. Про це на своїй сторінці у Твіттері написав журналіст Євген Солонина.

  "Не встигли завершити досудове розсоідування щодо справи Савченко — Рубана, треба завершити 10 експертиз, провести розшукові діі,перевірити осіб, участь яких у злочині задокументована.Треба допитати 80свідків,звернутися до Польщі для допиту свідка Мезенцева. Відтак тримання під вартою необхідно продовжити. До того ж, за КПК суддя має призначити запобіжний захід без застави, оскільки ідеться про особливо тяжкі злочини", — написав журналіст.

  Прокурор #Климович : відтак тримання під вартою необхідно продовжити. До того ж, за КПК суддя має призначити запобіжний захід без застави, оскільки ідеться про особливо тяжкі злочини

  — Solonyna Yeugen (@SolonynaY) 15 травня 2018 р.

  Крім того, прокурор також поінформував, що в автомобілі Мерседес, яким Рубан привіз зброю і боєприпаси з ОРДЛО, виявили біологічні зразки Савченко.

  Прокурор Олександр Климович: в автомобілі Мерседес, яким #Рубан привіз зброю і боєприпаси з ОРДЛО через КПВВ #Майорськ ,виявили біологічні зразки #Савченко pic.twitter.com/SVkfDDSYxB

  — Solonyna Yeugen (@SolonynaY) 15 травня 2018 р.

  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/15/294745-prokuror-spravi-savchenko-nazvav-prychyny-chomu-yiy-treba-prodovzhyty”