Новости

  Якщо віртуальний світ став для нас реальністю, тоді це вже з
  Забавна ця штука Інтернет. Вона дає стільки нових можливостей, що і на усіх пальцях не перерахуєш. Можливості як і позитивні,і так і негативні…
  Мабуть, усім відомо про сайт «Вконтакте». Сайт знайомств, спілкування…. Створений не так давно та за цей період став одним з найпопулярніших. На ньому зареєстровано близько 50 мільйонів осіб.
  Річ піде саме про нього….
  Для чого на ньому реєструються??? Цікаве питання….))
  Тут ти можеш завести нові знайомства, адже у друзі добавляються як і твої давні знайомі так і зовсім не відомі тобі люди, яким сподобалася твоя аватарка чи музика, яку ти полюбляєш або ж ще щось. Можна переглянути фотоальбоми друга, уявити який у нього ритм життя. Детальніше дізнатися чим він захоплюється, що полюбляє, чим займається і де навчається. На цьому сайті можна пограти веселі ігри, дарувати уявні подарунки друзям, відсилати коктейль, яким вони навряд чи посмакують, віртуально цілувати їх, малювати на стінах малюнки (типу «я тебе люблю», «привіт» і т.д). Ти будеш у курсі усього, хто візьме у чому участь, хто із ким почав зустрічатися, хто із ким розлучився навіть не виходячи із дому.
  А згадати часи, коли для того щоб завести нове знайомство, потрібно підійти безпосередньо до тієї людини, яку сподобав. А із дівчиною ще важче, потрібно побороти страх, невпевненість, найти потрібні слова щоб не здатися смішним і сподобатися їй. Або ж щоб подивитися фотографії ти біжиш до знайомих і гортаєш альбом. Про те хто куди піде розповідають безпосередньо вони. Діляться горем чи радістю, розповідаючи прямо в очі і ти з ними ці моменти переживаєш. Для дівчини пишеш я тебе люблю не на Інтернет сторінці, а крейдою чи балончиком на асфальті, стіні. Не відсилаєш друзям уявні коктейлі, а запрошуєш їх насправді.
  Це все помаленьку відходить у минуле. Хоча таке життя набагато яскравіше і цікавіше.
  Тепер люди заглиблюються в Інтернет мережу і просиджують там довгі години. Не відчуваючи того задоволення, яке приносить реальний світ.
  Наведу приклад із власного життя. Коли створився цей сайт, я не мав жодного бажання на ньому реєструватися, та на численні прохання моїх добрих друзів зробити це, відмовити не зміг. Я зареєструвався…. Відразу у заявку про нових друзів прийшло безліч повідомлень. Усі почали вітати із вступом. Згодом завелися нові Інтернет знайомства із невідомим мені раніше особами. Помаленьку це почало мені подобатися, я почав вливатися і деградувати як багато інших людей. Та відбувалося це до одного моменту. Якось шукаючи людей із свого міста, я побачив одну симпатичну дівчину і вирішив її долучити. На другий день вона прийняла заявку і ми трішки поспілкувалися. Так продовжувалося декілька тижнів. Та якось ми заговорилися і я вирішив детальніше про неї дізнатися.
  Тут я і шокував самого себе… Виявилося, що ми проживаємо із нею на одній і тій же вулиці, яка є зовсім невеликою. І проживаємо на ній разом не день, не два, а уже три чи чотири роки. І усі ці роки я її не замічав. А дівчина повірте досить симпатична… Але ж де там, мене чекав контакт, нові повідомлення, яких було більше сотні за день і більшість із них не мали ніякої вагомості і сутті.
  Та після цього випадку я зрозумів – це безглуздо. Як так можна? Ми ж деградуємо…Якщо так продовжиться, то незабаром наше життя буде просуватися лише на «вкотактній» сторінці. Ми забудемо, що таке гуляти із коханою дівчиною, відчувати солод її поцілунків. Забудемо про відчуття, коли ти веселишся із друзями. Все перетвориться у віртуальне.
  Звісно, це стосується зовсім не усіх. Але таких людей стає все більше і більше.
  Якось я вирішив зробити експеримент. Я прокинувся в 4й годині ранку щоб подивитися чи є хтось у он-лайні. Цифри були вражаючіі, із 100та мої друзів 14 були ще на сайті. Таке враження, ніби вони уже й не уявляють життя без нього.
  Звісно, я не сперечаюся, інколи можна зайти поспілкуватися але ж не в такій мірі. Потрібно з цим щось робити. Дехто говорить, що потрібно забороняти сідати за комп’ютер більше відведеного часу, якщо це підліток. Та це не допоможе якщо не вдома, то в ігротеці він найде собі місце.
  Усе залежить від самих нас. Якщо ми бажаємо відчувати себе людиною, а не «зомбі», нам це не страшне. Та якщо віртуальний світ став для нас реальністю, тоді це вже згибле діло.


Топовые новости