Новости

  Навчання РФ у Криму: понад 300 військових, більше 20 одиниць техніки

  Після окупації та анексії Криму у 2014 році РФ регулярно проводить військові навчання на півострові

  Фото: Міноборони РФ


  Всього у російських навчаннях на полігоні задіяні більше 300 військовослужбовців і понад 20 одиниць техніки.

  Про це в суботу, 12 січня, повідомила прес-служба Чорноморського флоту РФ.

  «Екіпажі самохідних артилерійських установок, розрахунки гаубичної артилерії і мінометні підрозділи відпрацьовують дії з підготовки артилерійських установок до бою і підготовки до стрільби, складають нормативи з інженерного обладнання, маскування і зміни вогневих позицій», – йдеться в повідомленні.

  Всього у російських навчаннях на полігоні задіяні понад 300 військовослужбовців і більш ніж 20 одиниць техніки, у тому числі самохідні артилерійські установки Нона-С, самохідні гаубиці Гвоздика, а також міномети Піднос і Сані.

  Під час тренувань задіяні розрахунки безпілотних літальних апаратів, які «вдосконалюють свої навички з виявлення цілей і коригування вогню», а також відпрацьовують взаємодію із розрахунками різних видів артилерії для їхнього ефективного застосування.

  Згідно з інформацією відомства, це — планові заходи бойової підготовки артилерійських підрозділів армійського корпусу Чорноморського флоту Росії в зимових умовах.

  Нагадаймо, після окупації та анексії Криму у 2014 році РФ регулярно проводить військові навчання на півострові. Україна вважає ці дії незаконними.


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/navchannya-rf-u-krimu-ponad-300-viyskovih-bilshe-20-odinic-tehniki-50001400.html”

Топовые новости