Новости

  Зеленського хочуть позбутися: на Банковій пригорає, з переляку забули про Юлю

  Проти гумориста Студії "Квартал 95" та кандидата у президенти України Володимира Зеленського вже запустили "анти-кампанію". І роблять це у стилі колишньої влади – агітацією на місцях, у невеликих селищах та районних центрах.

  Володимир Зеленський, гуморист, кандидат в президенти України
  Володимир Зеленський, гуморист, кандидат в президенти України

  Відповідний зразок нещодавно опинився в руках відомого українського юриста Михайла Шнайдера. Звичайна на перший погляд газета, для середньої ланки. Тільки от матеріал там явно нагадує про "нещирі наміри", запевняє експерт:

  "Просто фантастика. Ось таке "диво" прислали з Чернігова. Чорнуху на Зеленського, вже почали розміщувати в місцевих газетах. Останній раз, я таке бачив років 20 тому, за часів Кучми. Тоді "газетний компромат" в перемішку з адмінресурсом, творив справжні дива. Ну а зараз це виглядає просто смішно. На Банковій дійсно знатно пригорає. Технологи Петра Олексійовича з переляку забули про Юлію Володимирівну і переключилися на Володю. Вони реально його боятися. І відверто кажучи, небезпідставно. Зеленський сильний як ніколи", — додав Шнайдер.

  Слід відзначити, що зовсім нещодавно Зеленський звернувся до українців із проханням допомогти йому скласти передвиборчу програму. Чітких планів у нього поки що немає, але є перші здогади, що слід зробити у випадку перемоги.

  Гумористична Студія "Квартал 95"
  Гумористична Студія "Квартал 95"

  Приміром, він має намір завершити люстрацію, котра закінчилася так і не розпочавшись, бо більшість чиновників "старого калібру" лишилися на своїх місцях, посприяти закінченню війни на Донбасі та переглянути соціальні стандарти і прибутки населення.

  Дивіться: як Зеленський "агітував" публіку просто на концерті "Кварталу 95"

  Нагадаймо, у мережі оприлюднили ролик, на якому видно, як президент УкраїниПетро Порошенко вибив мобільний телефон з рук блогера, котрий намагався його зняти на відео.

  Як повідомляв "Знай.ua", Держкіно заборонило популярний фільм з Зеленським. Також "Знай.ua" писав, у мережі показали, як відомий з часів Майдану "козак Гаврилюк" змінився за час перебування у стінах Верховної Ради.
  Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/204058-zelenskogo-hochut-pozbutisya-na-bankoviy-prigoraye-z-perelyaku-zabuli-pro-yulyu”