Новости

  Злочинець застрелив свого «кривдника» через образливі слова. Тіло пролежало в полі більше півроку

  У серпні 2016 року місцевий житель одного із сіл Переяслав — Хмельницького району, умисно, з метою помсти за образливі слова з боку невідомого чоловіка, який здійснював пошук об’єктів старовини за допомогою металошукача на полі неподалік села, із використанням вогнепальної зброї, здійснив один прицільний постріл у спину невідомого, від якого він помер на місці.

  У подальшому тіло чоловіка приховав та заволодів його автомобілем і майном. Транспортний засіб того ж дня відігнав до м. Києва.

  Зазначимо, що тіло померлого виявлено працівниками поліції лише через півроку після події. Самого злочинця затримано ще через 4 місяці, при цьому в його помешканні вилучено вогнепальну зброю, боєприпаси та наркотичні речовини.

  За наполегливої та принципової позиції процесуального керівника Переяслав — Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури, вироком Броварського міськрайонного суду Київської області злочинця за умисне вбивство, угон автомобіля, незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів, а також незаконне зберігання наркотичних речовин засуджено до 14 років позбавлення волі.

  Прес-служба прокуратури Київської області  Джерело статті: “http://cripo.com.ua/news/crime/zlochinets-zastreliv-svogo-krivdnika-cherez-obrazlivi-slova-tilo-prolezhalo-v-poli-ponad-pivroku/”