Новости

  Чотирьох підозрюваних у вбивстві військовослужбовця в Харківській області заарештовано – прокуратура

  Про загибель військовослужбовця стало відомо 16 березня

  Підозрюваних у вбивстві військовослужбовця 92-ї окремої механізованої бригади в Харківській області 20 березня було заарештовано. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури.

  22-річну жінку повідомили про підозру в організації вбивства (ч. 3 ст. 27, п. п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України), підлітків 16 і 18 років – у вбивстві з корисливих мотивів на замовлення, вчиненому групою осіб (п. п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу), а 15-річного підлітка, який робив фото і відео злочину, – у співучасті (ч. 5 ст. 27, п. п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу).

  17 березня агентство УНН повідомило, що тіло солдата 1992 року народження з численними колото-різаними ранами виявили в лісосмузі недалеко від військової частини, де він служив.

  Пізніше поліція затримала підозрюваних. Як з’ясували правоохоронці, 22-річна жінка розповіла підліткам, що військовий її нібито зґвалтував. Також вона повідомила, що у нього є банківська картка, на якій багато грошей, і запропонувала за винагороду вбити чоловіка. Після вбивства підлітки принесли їй фото і відео як доказ.

  У прокуратурі додали, що спочатку зловмисники сильно побили військовослужбовця, але жінка наказала їм добити його.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/chetvero-pidozrjuvanih-u-vbivstvi-vijskovosluzhbovtsja-v-harkivskij-oblasti-zaareshtovano-prokuratura-825182.html”