Новости

  Бобул: Бувають періоди, коли мені нема чого їсти. Нічим за квартиру платити. Просто немає грошей

  Бобул: Я викладаю в естрадно-цирковій академії. Улаштувався туди на роботу

  Народний артист України Іво Бобул в ефірі програми "БАЦМАН" головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на каналі "112 Україна" розповів, що іноді йому не вистачає грошей на проживання.

  "Нічим за квартиру платити. Просто немає грошей. Мене життя трошки підкосило в один час. Я не встиг зібрати того, що мав би зібрати для сім’ї, для того, щоб створити затишок. Я вкладав у свої концерти, вкладав у музику. А виявилося, що..." – сказав співак.

  За його словами, у нього невеликі зарплата і пенсія.

  "Я викладаю в естрадно-цирковій академії. Улаштувався туди на роботу... Яка зарплата може бути? Невелика. Як і пенсія. Навіть соромно говорити. За 40 років на сцені – мати таку пенсію... А інші носять папірець із кабінету в кабінет – і по 20 тисяч... А ти – три з половиною чи чотири. От і вся пенсія", – заявив артист.

  Бобул: На Донбасі говорили: "Ми хочемо померти в Росії". Ну то помирайте! Читайте повну версію інтерв’ю

  Бобул народився в 1953 році в селі Порубне (зараз Тереблече) Чернівецької області. У 1980 році вийшов на професійну естраду у складі Чернівецької філармонії "Черемош". Тривалий час працював у Тернопільській філармонії. Із 1990 року він став популярним на всеукраїнському рівні. У 1991-му Бобул повернувся до Чернівців і почав співати в дуеті з Лілією Сандулесою. На початку 1998 року йому надали звання народного артиста України. Зараз він викладає в Київській академії естрадно-циркового мистецтва.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/culture/bobul-buvajut-periodi-koli-meni-nema-chogo-jisti-nichim-za-kvartiru-platiti-prosto-nemaje-groshej-248151.html”